West Coast Retreat Hot Tub & Forest By The Sea

Viktiga bekvämligheter

  • Wi-Fi

  • Privat strand

  • Aktiviteter

  • Spa & Hälsocenter

  • Mat/Dryck

  • Husdjur ej tillåtna

Läge

    Under vistelsen i villan West Coast Retreat Hot Tub & Forest By The Sea Ljungskile kan du njuta av bubbelpool eller besöka Ulvesund, som ligger cirka 25 minuters promenad bort. Den här villan, som ligger mindre än 1 km från Ljungskile Forsamlingshem, erbjuder WiFi samt en parkering.

    Denna villa med 2 rum erbjuder närhet till Ljungs kyrka, som ligger cirka 30 minuters promenad bort. Gästerna kan också ta sig till Resteröds kyrka, som ligger cirka 3 km bort.

    Utsikten över trädgården kommer att komplettera din vistelse. Badrumsfaciliteterna i villan West Coast Retreat Hot Tub & Forest By The Sea inkluderar också en duschkabin och en separat toalett. Badlakan och handdukar finns också bland badrumsfaciliteterna.

    Boendet erbjuder ett komplett kök samt matplats och utomhusmatplats för matlagning och middagar. Gästerna kan också använda te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap för att förbereda sin egen måltid. Restaurangen Laxbutiken Ljungskile, som serverar skandinaviska rätter, är belägen mindre än 1 km bort. Busstationen Kaerr, belägen cirka 5 minuters promenad bort, erbjuder transportmöjligheter i närområdet. Det finns en terrass på plats, medan bordtennis erbjuds i närheten av denna villa.

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: från 08:00 till 10:00

    Rumsalternativ på West Coast Retreat Hot Tub & Forest By The Sea Ljungskile

    Utsikten över trädgården kommer att komplettera din vistelse. Badrumsfaciliteterna i villan West Coast Retreat Hot Tub & Forest By The Sea inkluderar också en duschkabin och en separat toalett. Badlakan och handdukar finns också bland badrumsfaciliteterna.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Hus med 4 sovrum

    Storlek: 100 m²

    Sängtyp: 2 enkelsängar

    Mer +
    Hus Holiday

    Storlek: 22 m²

    Sängtyp: Dubbelsäng

    Mer +

    West Coast Retreat Hot Tub & Forest By The Sea Ljungskiles läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av West Coast Retreat Hot Tub & Forest By The Sea Ljungskile

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Finns ett kök i villan West Coast Retreat Hot Tub & Forest By The Sea?
      Ja, i villan West Coast Retreat Hot Tub & Forest By The Sea finns ett komplett kök.
    • Vilka anmärkningsvärda landmärken kan vi besöka under vistelsen i semesterbostaden?
      När du bor i semesterbostaden, bör du inte missa Ljungskiles viktigaste landmärken, inklusive Ulvesund som ligger cirka 25 minuters promenad bort.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    West Coast Retreat Hot Tub & Forest By The Sea Ljungskile